MÖBLER / Bord / Slagbord 12213139

nr 1221 3139

Slagbord

ek / furu. Längd: 34 + 69x2, djup: 95 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador, fläckar

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 3 december 2018
kl 19:15:28